Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej prowadzone przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pn. Metody badania rynku i satysfakcji klienta, które poprowadzi Bożena Świetlik-Wieczorek.

Szkolenie przeznaczone jest dla podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych mających siedzibę na terenie subregionu poznańskiego (m. Poznań, powiaty: poznański, obornicki, szamotulski, śremski, średzki).

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o jego ukończeniu. Dodatkowo zapewniamy również bufet kawowy oraz obiad.

Szkolenie odbędzie w siedzibie Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka przy ul. Św. Wincentego 6/9 w Poznaniu 24 września br. (piątek) w godzinach 9:00 – 16:15.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa organizacji, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wysłanie mailem informacji na adres malgorzata.sobczyk@barka.org.pl. W mailu należy podać nazwę organizacji społecznej oraz, imię i nazwisko i kontakt do przedstawiciela, który weźmie udział w szkoleniu.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń: 10.09.2021 r.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Małgorzatą Sobczyk, tel.: 61 6682408, e-mail: malgorzata.sobczyk@barka.org.pl.

Program szkolenia:

I Technik badania rynku:

 1. Badania ankietowe:
 • ankieta,
 • wywiad bezpośredni,
 • wywiad telefoniczny.

II Metody badania satysfakcji klienta

 1. Pojęcie satysfakcji klienta,
 2. Czynniki kształtujące satysfakcję klienta,
 3. Modele satysfakcji klienta,
 4. Satysfakcja klienta a jego lojalność,
 5. Modele badania satysfakcji klienta,
 6. Klasyczny model badania satysfakcji klienta – etapy,
 7. Podsumowanie badania: analiza, omówienie wyników, przekazanie informacji, monitorowanie skuteczności zmian.