W dniach 17-19 września odbędzie się kolejna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W niektórych wydarzeniach będzie można wziąć  udział w realu, a innych on-line🙂

Zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 17-19 września 2021 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Ubiegłoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się we wrześniu 2020 r., po raz pierwszy była zorganizowana w nowej formule – całkowicie online. W tym roku stawiamy na wydarzenie w formule hybrydowej. Decyzję o otwarciu projektów organizatorzy pozostawiają beneficjentom funduszy,  oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. . W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, można zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Na  stronie dniotwarte.eu będą publikowane materiały video – warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez Beneficjentów.

Ponadto zachęcamy do udziału w konkursie dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na działalność Beneficjentów. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkie wydarzenia i materiały video zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w tegorocznym DOFE zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach społecznościowych, mediach ogólnopolskich i regionalnych. Akcja posiada swoje logo oraz szablony materiałów promocyjnych, które są do pobrania na stronie akcji.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Departamentu Polityki Regionalnej UMWW w Poznaniu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Mariolą Szymańską, tel. 61 626 72 62, mail: mariola.szymanska@umww.pl

 

Załącznik: Regulamin akcji pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Regulamin DOFE 2021