Rękodzieło powstające w warsztatach Centrum Integracji Społecznej prowadzonego przez Stowarzyszenie „Pogotowie Społeczne” , tworzone jest przy zaangażowaniu korzystających ze wsparcia osób bezdomnych i bezrobotnych. Na co dzień  produkty można nabyć w „Pakamerze Społecznej” – sklepiku mieszczącym się na malowniczej Śródce. Od kilku lat niezmiennie Stowarzyszenie prezentuje też swoje wyroby podczas Jarmarku Wielkanocnego,  Jarmarku Świętojańskiego,  obchodów Dnia Świętego Marcina, Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych na MTP ,  Poznańskiego Betlejem na Starym Rynku w Poznaniu oraz innych wydarzeń.

Niezależnie od świątecznego  zapotrzebowania regularnie realizujemy zamówienia od indywidualnych zleceniodawców – na maskotki, szyte ozdoby i wykończenia wnętrz, kartki i prezenty okolicznościowe, gadżety firmowe.

Od poniedziałku do niedzieli zapraszamy też do Pakamery Społecznej mieszczącej się przy   ul. Ostrówek 7 w Poznaniu. Uzyskany ze sprzedaży dochód Stowarzyszenie przeznacza na realizację programu wsparcia osób bezdomnych i bezrobotnych – głównie na program tworzenia nowych miejsc pracy.

Bardzo dziękujemy za dokonanie zakupu społecznie odpowiedzialnego – Państwa wybór ma znaczenie!

Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne

Adres statutowy:

ul.Bydgoska 6/7, 61-123 Poznań

Siedziba Stowarzyszenia

ul. Borówki 4, 61-304 Poznań

e-mail: biuro@pogotowiespoleczne.org.pl

tel. 61 887 66 23

www.pogotowiespoleczne.org.pl

https://www.facebook.com/pogotowiespoleczne