Spółdzielnia Socjalna Kropka

Spółdzielnia Socjalna Kropka powstała w listopadzie 2016 roku. Założona została przez Stowarzyszenie Wydawnicze „Barki” oraz Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego. Aktualnie zatrudnienie w Kropce znajduje 7 osób, z czego trzy z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności i trzy osoby bezrobotne z określonym III profilem pomocy.

 

Spółdzielnia prowadzi w lokalu na osiedlu Armii Krajowej kawiarnię, cukiernię oraz oferuje codziennie zdrowy, pełnowartościowy lunch. Domowe, naturalne ciasta, również w wersjach specjalnych (np. bezglutenowe, bezcukrowe, bez laktozy) dostępne są zarówno na miejscu, jak i dostarczane są do innych lokali, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie. W lokalu organizowane są przyjęcia okolicznościowe.

 

Dane kontaktowe:

os. Armii Krajowej 101, 61-381 Poznań

tel. 793 576 752

e-mail: kropka@kropka.eu.com

www.kropka.eu.com

www.fb.com/kropka.poznan

Oferta:

W kawiarni na osiedlu Armii Krajowej 101 proponujemy wyśmienitą kawę oraz naturalne ciasta wypiekane bez sztucznych dodatków, za to z ogromem serca i zapału. Naszą specjalnością jest delikatny, puszysty sernik, zdecydowanie najlepszy po prawej stronie Warty. Nasi podopieczni wyspecjalizowali się w wypiekaniu wspaniałych kokosanek oraz owsianych energetyzujących ciastek. Codziennie w Kropce można uraczyć się również ciastami specjalnymi – bez glutenu, bez cukru czy bez laktozy.

W naszym lokalu organizujemy uroczystości rodzinne takie jak urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie.

W naszej pracowni powstają wspaniałe, oryginalne, naturalne torty zdobione owocami i kwiatami.

Dla najmłodszych organizujemy warsztaty cukiernicze i artystyczne oraz tematyczne urodzinki. Dla starszych koncerty i inne wydarzenia artystyczne.

Oferujemy również wysokiej jakości catering na szkolenia, konferencje i inne eventy.