Spółdzielnia Socjalna LUPA

Lupa to pracownia artystyczna, ,, inkubator” autorskich projektów Edukacji Artystycznej, realizacji wydarzeń kulturalnych, miejsce przygotowań projektów artystycznych: muzycznych, plastycznych i innych (które potem prezentujemy często na profesjonalnych scenach, w galeriach i przestrzeniach publicznych).
Lupa jest zapleczem do współprac z ciekawymi ludźmi i organizacjami, firmami.
Za naszymi działaniami stoi szereg realizacji i organizacji koncertów, wystaw w galeriach i w przestrzeni publicznej. Przygotowaliśmy także indywidualnie wielu uczniów do szkół wyższych i wypromowaliśmy kilku znanych i cenionych młodych artystów.
Jesteśmy otwarci na ciekawe, nowe, konstruktywne i pozytywne osoby i zdarzenia.
Organizujemy w pracowni małe kameralne koncerty dla Rodzin (dzieci uczą się przebywania na koncertach, rozmawiają z artystami i bawią się z innymi dziećmi, wszyscy znajdują czas i miejsce dla siebie). Ciekawe spotkania służą nawiązywaniu kontaktów i rozwijania pasji jaką jest sztuka „na co dzień”.
                        

Elementy kulinarne i psychologiczne (arte-terapia) to dopełnienie naszej działalności. Regularnie odwiedzamy domy dziecka i organizujemy dla dzieci spotkania artystyczne.
Pracownia Lupa znajduje się w bardzo ładnym i spokojnym Puszczykowie – położonym 15 km od Poznania.

 

Dane kontaktowe:

ul. Stroma 3, 62-040 Puszczykowo

tel.: 503 308 287

e-mail: lupa.biuro@gmail.com; lupa.spoldzielnia@gmail.com